لیست قیمت نقاشی ساختمان

لیست قیمت نقاشی ساختمان

انجام نقاشی ساختمان با بهترین استاد کاران در تهران را از ما بخواهید. مجموعه oilcolor با داستن تجربه ۱۵ ساله در زمینه نقاشی ساختمان در شمال و غرب تهران، توانسته به عنوان بهترین نقاشی ساختمان در تهران معرفی شود. در این میان لیست قیمت نقاشی ساختمان توسط این تیم بر اساس تعرفه اتحادیه نقاشی ساختمان نعیین میشود. چرا که با نظارت دقیق این واحد صنفی همراه است.

لیست قیمت نقاشی ساختمان چگونه محاسبه میشود؟

به عنوان یک کار فرما اگر در نظر داشته باشید مکان زندگی و یا دفتر کاری خود را رنگ آمیزی کنید.میتوانید با مشاوره و راهنمایی رایگان نقاشان با تجربه ما بهترین تصمیم را بگیرد. همچنین قیمت نقاشی ساختمان با مصالح توسط این تیم به صورت متر مربع محاسبه می شود. و اما این محاسبه بر اساس دو آیتم متفاوت میشود. انتخاب نوع رنگ و همچنین زیرکاری.

انتخاب نوع رنگ

رنگها به سه دست پلاستیک – روغنی و اکریلیک تقسیم میشود. در این میان با انتخاب هر کدام از این نوع رنگها برای رنگ آمیزی توسط شخص کارفرما، قیمت نقاشی ساختمان متفاوت میشود. گرانترین نوع از این سه مدل میتوان رنک اکریلیک باشد. که به دلیل سازگار بودن با محیط زیست و بی بو بودن و همچنین داشتن پوشانندگی فراوان بهترین انتخاب میباشد.

زیرکاری در نقاشی ساختمان

همانطور که میدانید رنگ کردن به دو دلیل انجام میشود. تغییر رنگ دکوراسیون و تمیز کردن و از بین بردن لکه و ناهمواری های سطح دیوار و سقف میباشد. که در این میان اگر ناهمواریها روی دیوار و یا سقف هرچقد بیشتر باشد. در نتیجه لیست قیمت نقاشی ساختمان بیشتر میشود. و در واقعه برای هر متر مربع با رنگ پلاستیک از ۱۷۰۰۰ تومان تا ۲۳۰۰۰ تومان نوسان خواهد داشت.

شما میتوانید اطلاعات دقیق قیمت نقاشی ساختمان را از استاد کاران ما دریافت کنید. لازم به ذکر است که لیست قیمت ما بر اساس اتحایه سال میباشد.


قیمت نقاشی ساختمان در ساختمان های مدرن

قیمت نقاشی ساختمان در ساختمان های شیک

قیمت نقاشی ساختمان در ساختمان های اداری

قیمت نقاشی ساختمان در ساختمان های بزرگ

قیمت نقاشی ساختمان در ساختمان های کوچک

قیمت نقاشی ساختمان در ساختمان های قدیمی


نقاشی ساختمان در خیابان فرشته

نقاشی ساختمان در خیابان الهیه

نقاشی ساختمان در خیابان اقدسیه

نقاشی ساختمان در خیابان تجریش

نقاشی ساختمان در خیابان جردن

نقاشی ساختمان در خیابان میرداماد

نقاشی ساختمان در خیابان سعادت آباد

نقاشی ساختمان در خیابان صادقیه

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *