نرخ قیمت نقاشی ساختمان 

نرخ قیمت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان باید به شکلی انجام شود که ایرادها و ناهمواریهای موجود کاملا برطرف شود و بعد از نقاشی، سطحی صاف و سیقلی وجود داشته باشد. در این میان نرخ قیمت نقاشی ساختمان میتواند براساس زیرکاری متفاوت شود. به این منظور هر چقدر زیرکار دارای ایراد باشد، سختی کار نقاش ساختمان نیز زیاد تر خواهد شد. در نتیجه قیمت نقاشی ساختمان بیشتر میشود.

نرخ تعرفه ای قیمت نقاشی ساختمان

اگر میخواهید در هزینه های نقاشی ساختمان خود صرفه جویی کنید بهتر است از مجموعه های کمک بگیرید که نرخ قیمت آنها بر اساس  اتحادیه نقاشان باشد. چرا که در این صورت هر آنچه عرفه و تعیین شده است را میپردازید. در این میان تیم نقاشی ساختمان oilcolor با اجرای بهترین نقاشی که هزینه های آن بر اساس اتحادیه میباشد برای رنگ آمیزی منزل و یا محل کار شما آماد است.

قیمت نقاشی بر چه اساسی تغییر میکند؟

همانطور که در پاراگراف قبل توضیح دادیم که زیرکار در قیمت نقاشی ساختمان تاثیر گذار است. نوع رنگ مورد استفاده نیز در قیمت تاثیر پذیر است. با انتخاب رنگ اکریلیک که تقریباً از رنگ روغنی و رنگ پلاستیک گرانتر است، نیز قیمت بیشتر میشود.  به همین ترتیب رنگ روغنی از رنگ پلاستیک گرانتر است.

تیم oilcolor از نوع رنگی استفاده میکند؟

انتخاب نوع رنگ کاملا سلیقه ای میباشد. اما استادکاران ما با داشتن تجربه های زیاد در انتخاب رنگ، برای هر فضایی به طور مثال فضایی آشپزخانه از رنگ مخصوص آن که رنگ روغنی است استفاده میکند. چرا که این نوع رنگ به دلیل شستشوی صدرصد میتواند انتخاب مناسبی برای این فضا باشد. چرا که به علت چربی و دود غذا در این مکان این قسمت بیشتر نیاز را برای شستشو دارد.

به طور کلی اگر استاد کار نقاشی ساختمان تجربه داشته باشد میتواند راهنمایی مناسبی به کارفرما بدهد که منجر به این شود در نهایت یک نقاشی ساختمان حرفه ای انجام شود.


قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ روغنی

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ اکریلیک

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ پلاستیک

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ مولتی کالر

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ نیمه پلاستیک

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ نیم براق

قیمت نقاشی ساختمان بر اساس رنگ مات


نرخ قیمت نقاشی ساختمان در تهران

نرخ قیمت نقاشی ساختمان در شمال تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *